Mūsu stāsts

Recepšu kolekcionāra stāsts sākās pirms vairākiem gadiem, kad manās rokās nonāca mammas izveidotā recepšu grāmata - kladīte ar brūniem vākiem, kura glabāja desmitiem pierakstītas recepšu lapiņas, ielīmētus avīžu izgriezumus ar receptēm un padomiem virtuvē un pa vidu visam arī manus bērnības zīmējumus, ar kuriem jau toreiz vēlējos būt daļa no manas mammas recepšu grāmatas stāsta. 

Laikā, kad pati kļuvu par mammu savam dēliņam Miķelim, šī grāmata man bija kā iedvesma tam, cik nozīmīgi ir pārmantot gan mūsu īpašās receptes un bērnības garšas, gan prasmes un zināšanas, kā tās pagatavot, gan nodot tālāk to silto sajūtu un atmiņas, kas saistās ar šīm receptēm, stāstiem un cilvēkiem. Es vēlējos izveidot paliekošu vērtību - savu ģimenes recepšu grāmatu. Vislabākais ir tas, ka tā kļuva par lielisku palīgu ikdienā, jo tajā bija pierakstītas visas iemīļotās un mantotās receptes, kas garšo man un manai ģimenei. Vairs nekādu recepšu lapiņu un simtiem saglabātu interneta ierakstu, tagad manas ģimenes receptes glabājās vienuviet - Recepšu kolekcionāra grāmatā. 

Un es sapratu, ka katram no mums ir šādas receptes, kas atklāj īpašus stāstus. Par to, kā esam tās ieguvuši, par cilvēkiem, kuri mums tās ir iemācījuši, par laiku, ko esam ieguldījuši ēdienu gatavošanā un pasniegšanā, par kopīgām sarunām pie galda, par svētkiem un ikdienas mirkļiem, par bērnības garšām un par jauniem recepšu atklājumiem, kas kļūs par ģimenes mantojumu mūsu bērniem. Tāpēc izveidoju Recepšu kolekcionāru - grāmatu, kurā katrs var pierakstīt un glabāt savas īpašās ģimenes receptes.

Šodien Recepšu kolekcionārs no mammas recepšu kladītes idejas ir kļuvis jau par mūsu mazo ģimenes uzņēmumu, kurā radām virtuves dizaina papīrlietas, tekstilu un sirsnīgas dāvanas, ko novērtē nu jau tūkstošiem recepšu kolekcionāru Latvijā un pasaulē. 

Priecāsimies iedvesmot arī Tevi jauniem recepšu atklājumiem un sirsnīgām atmiņām kopā ar mīļajiem. Paldies, ka esi šeit ienācis! Laipni aicinām apskatīt, ko esam Tev sagatavojuši.