RECEPTE // Brokastu siera maize

RECEPTE // Brokastu siera maize

Brokastu ēdiens, ko var gatavot kopā ar bērniem! No vienas masas pagatavo sāļās siera vafeles un no otras - brokastu maizi krāsnī. Garšos visiem!

Brokastu siera maize, brokastis, brokastu recepte

Sastāvdaļas:

ap 120 g siera

2 olas

100 g miltu

100 ml krējuma (vai bezpiedevu jogurta)

Pāris tomātiņi

1 TK cepamais pulveris

20 g kukurūzas ciete

puse sarkanā sīpola

Garšvielas pēc izvēles

Olīveļļa

Var pievienot arī citas sastāvdaļas maizes pildījumam pēc izvēles! Daudzumu sastāvdaļām droši var palielināt, ja vēlas vairāk vafeles un lielāku maizi izcept.

Pagatavošana:

VAFELES: Bļodā sarīvē sieru, pievieno smalki sagrieztu tomātu, sarkano sīpolu (šos var atstāt arī otrai masai brokastu mazei, ja bērni neēd tomātu vai sīpolu), var pievienot arī smalki sagrieztu gaļiņu, pieliek 2 olas, miltus, krējumu, cepamo pulveri un garšvielas pēc izvēles. Visu samaisa un pirmo daļu no masas liek uz nedaudz ietaukotas vafeļpannas un cep katru vafeli ap 5 minūtēm vai kamēr ir zeltaini brūnas. Pasniedz ar bezpiedevu jogurta vai krējuma mērcīti ar svaigiem lociņiem.

BROKASTU SIERA MAIZE: Atlikušai masai pievieno kukurūzas (vai kartupeļu) cieti, iemaisa iekšā, var pievienot iepriekš nepievienoto tomātu, sarkano sīpolu. Visu liek iekšā ietaukotā nelielā maizes veidnē. Liek cepties 180 grādos uzkarsētā cepeškrāsnī un cep vidēji līdz 30 minūtēm vai kamēr augša ir zeltaini brūna. 

 

Lai gardas ģimenes brokastis visiem kopā!

 

Atpakaļ uz blogu

Padalies komentāros